ON-LINE

Як зробити рівнянам життя удвічі легшим? (Інструкція)

середа, 20 квітня 2016
На провідну неділю

Можна відзначити, що місто зробило багато, щоб організувати рух транспорту до кладовища "Нове" на провідну неділю. Однак залишається невирішена проблема – скупчення людей перед головними воротами, коли неможливо пройти і доводиться чекати, щоб пройти на кладовище .

{{1}}

Інженери Радіо Трек пропонують вирішення цієї проблеми. Отже, типово на кладовищі можна пройти через головну хвіртку, також у провідну неділю відкривають головні ворота - це добре, але цього не достатньо. Для того, щоб покращити життя тисяч рівнян, було б добре зробити ще два-три входи біля центрального входу.

{{2}}

Ми не тільки висуваємо пропозицію, але і контактували з людьми, які виконують подібні роботи і зробили своє заключення:

Фахівці до яких ми звернулися, були на місці і стверджують, що можна зробити три хвіртки зліва від основних воріт, які б відкривалися на поминальну неділю.

{{3}}

Ми не тільки звернулися до фахівців, але й отримали розрахунок вартості таких робіт. Вони стверджують, що облаштування однієї хвіртки на місці секції паркану потребуватиме додаткових матеріалів в сумі 600 гривень на одну. Якщо хвіртки три – ми отримуємо 1800 грн, крім цього, за роботу на облаштування входів на місці трьох секцій паркану, всі зварювальні та інші роботи будуть коштувати 1500 грн. Назвавши ціну, фахівці заявили:

- Це богоугодна справа.

{{4}}

Ми розуміємо, що ці розцінки вказані підприємцем, який працює на спрощеній системі оподаткування. Напевно, якщо такі роботи буде виконувати спеціалізоване підприємство ЖКХ, то, враховуючи всі податки, сума, можливо, зросте і до 10 000 гривень. То невже у міста немає 10000 грн, аби радикально покращити життя Рівнян у провідну неділю?

{{5}}

Цього року провідна неділя 8 травня, отже місто має більше двох тижнів, аби зробити цю добру справу, витративши на неї лише 10 000 грн.  

Рівняни будуть вдячні за таке рішення.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного