![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Таким чином рівнянам презентують громадську ініціативу місцевого Екоклубу під назвою «Сад історій»
Впродовж заходу присутні дізнаються детальну концепцію ініціативи, як виростити дерево серед розпланованого міського простору, почують цікаві історії, що приховані за кожним висадженим деревом, а також за чаєм зможуть поспілкуватися із засновниками «Саду Історій». Між тим, у рамках презентації ініціативи, до алеї, яка вже нараховує сім дерев, буде висаджено ще п’ять рожевих верб. І детальніше про ініціативу розповідає прес-секретар Екоклубу, Інна Белаш:
– Планується створення карти, яка покаже де будуть по місту нанесені дерева, висаджені в рамках ініціативи. Кожен користувач інтернету зможе зайти і подивитись де в Рівному ростуть ці дерева і почитати історії тих людей, які їх висадили. Також, в рамках цієї кампанії, розлоблено листівки з насінням, які ми завтра теж будемо презентувати. За допомогою цієї листівки можна виростити рослинку у себе вдома.
Зазначимо, що «Сад історій» - це громадська ініціатива мешканців Рівного, яка має на меті озеленення міста шляхом висадки дерев рівнянами до пам'ятних дат у їхньому житті. Це одруження, народження дітей, річниці тощо. Ціль організаторів - створити зелене, квітуче Рівне, яке прикрашають дерева з неповторними історіями. До слова, презентація Алеї рожевих верб розпочнеться о 10:30 в гідропарку поблизу альтанки.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК