На мосту через Устю встановили додаткову огорожу

Нагадаємо, на відсутність огорожі нарікали рівненські матусі

Прохід через міст на Усті на проспекті Миру став безпечнішим. Нині там встановлено додаткову огорожу, відсутність якої раніше викликала занепоєння рівнян, адже взимку та у темну пору доби там можна було впасти у річку. 

Нагадаємо, у березні Радіо Трек розповідало що на відсутність огорожі нарікали і рівненські матусі. Тепер же над річкою на мосту встановили додаткові секції огорожі і пофарбували у жовтий та блакитний кольори. 

Це, до речі, лише частина обіцяних міською владою перетворень у парку на Набережній. Там обіцяють таки встановити освітлення і осучаснити дитячий майданчик

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень