Присяга нових поліцейських у Рівному: 35 ФОТО і коментарі

Сьогодні в обласному центрі 193 поліцейських склали присягу

Ряди нових правоохоронців поповнили юристи, журналісти, підприємці та спортсмени, серед яких 26 жінок і 24 учасники АТО. Усіх їх відібрали із майже п‘яти  тисяч охочих. Очікуваннями від своїх перших днів служби поліцейські поділились із кореспондентом Радіо Трек:

Рівне стало 22-им містом України, де патрульні складали присягу. Крім того, на урочистості завітала і Голова Нацполіції України Хатія Деканоідзе. Далі пряма мова:

– Як я сьогодні казала на присязі, найголовніше те, що вони працюватимуть чесно. Так, можливо вони не досвідчені, можливо є проблеми і помилки, але знаєте, ми будемо розвиватись і, найголовніше, ми не стоїмо на місці, ми розвиваємося.

Між тим, Хатія Деканоідзе повідомила, що сьогодні ввечері разом із керівником поліції Рівненщини Сергієм Князєвим поїде на Сарненщину для проведення робочої наради. Вона нагадала, що кілька тижнів тому була створена спеціальна група з представників національної поліції, яка боротиметься із незаконним видобутком бурштину на Рівненщині.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень