На Рівненщині визначили учасників третього етапу Сімейних перегонів

Завершився обласний етап «Сімейних перегонів. ОСББ», який проводився серед переможців другого етапу змагань одночасно у трьох групах: міста Рівне, Дубно та Сарни.

Традиційно до складу команд під час третього етапу входило чотири особи: двоє дітей віком до 14 років та двоє дорослих, діти яких є у складі команди. Серед учасників – не лише переможці попередніх етапів, а й сім’ї, які не здобували перемог раніше, проте проявили бажання долучитися до визначення найспортивнішої сім’ї, а заодно і поборотися за путівку до суперфіналу.

Завдання підготували таким чином, щоб нівелювати різницю у віці між учасниками. Для цього команди змагалися як в спортивних естафетах, таких як: «Регбі», «Баскетбол», «Футбол», «Доджбол», так і в інтелектуальному конкурсі з питаннями на спортивну тематику. 

Цього разу тріумфаторами рівненської групи стала збірна команда, в якій об’єдналися представники сімей Левенець і Шолопак. У Сарненській групі перемогу здобула команда, яку утворити сім’ї Демчуків і Смоляків. А в Дубенській групі золото виборола команда створена з сімей Савчуків та Кучмеїв.

Усі призери та переможці третього туру «Сімейних перегонів. ОСББ» були нагороджені кубками, дипломами і медалями  «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  та призами від Відділення НОК України в Рівненській області. У червні команди-переможниці третього етапу змагань матимуть змогу поборотися за головний приз у суперфіналі. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень