Найрозумнішим дітям Рівненщини вручили понад 270 тисяч гривень

Сьогодні грошові премії голови ОДА отримали учні та студенти області за перемоги в олімпіадах та конкурсах.

Розмір кожної премії складає 3 654 гривні, або три мінімальні заробітні плати. Між тим, найбільше талановитих лауреатів премії навчається в місті Рівному та Рівненському районі. Трохи менше переможців з Костопільського, Здолбунівського та Володимерецького районів. Власне, своїми враженнями від перемоги вони й поділились зі слухачами Радіо Трек:

Отже, 59 премій вручили призерам четвертого етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін і третього етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. 15 премій дали переможцям фінальних етапів міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка і Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень