Обдарована молодь та митці Рівненщини отримали гранти та стипендії

Голова Рівненської ОДА вручив премії митцям Рівненщини

Для реалізації власних творчих проектів четверо молодих людей отримали гранти у розмірі від 5 до 9 тисяч гривень. Зокрема, за обласні кошти видадуть дві книги, організують гастрольний тур лялькової студії та зроблять історичну реконструкцію маєтку Урбановських. 

Окрім того, стипендії розміром 500 гривень щомісяця отримуватимуть цьогоріч провідні діячі, ветерани культури та мистецтва для стимулювання творчої праці і засвідчення їх особистих досягнень.

Голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков привітав володарів грантів і стипендіатів та подякував їм за ініціативність та здобутки.

– Нині особливо важливим є примноження мистецьких цінностей, - зазначив Віталій Чугунніков. -  Тому дуже добре, що на Рівненщині є такі обдаровані та ініціативні люди, які віддано працюють на благо нашої держави.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень