Остання цифра вашого року народження таїть у собі велику таємницю!

Розповідаємо, яке значення має ваше число і чого вам остерігатися у житті

Вважається, що рік народження людини визначений «згори» і душа вибирає його зовсім невипадково. Причому остання цифра є особливо важливою.

За давнім китайським календарем, у кожний момент часу на Землі панує одна із п’яти головних стихій: Дерево, Вогонь, Земля, Повітря чи Вода.

Ці стихії мають сильний вплив як на природу, так і на характер людини, визначаючи її душевну організацію, звички та пристрасті. Ці стихії також визначають важливі моменти у долі людини.

Остання цифра 8 чи 9: Стихія Земля

Люди Землі надійні і терплячі. Сила Землі наділяє їх відповідальністю щодо близьких. У них багато амбіцій, але при цьому вони ідеалістичні. Проблеми вирішують поетапно та з тверезою головою, у них добре розвинена інтуїція.

Навколишні завжди намагаються рівнятися на них. Вони мають добре розвинені морально цінності. Людей Землі дуже цінують. Етика і дисципліна – це їх коник. Також вони можуть використовувати власні ресурси із розумом.

Люди Землі перебувають у добрих стосунках із грошима, вміють бачити багато речей з погляду перспективи. Бувають стримані в емоціях, але потребують того, щоб їх любили. Їм не вистачає крапельки авантюризму, вони хочуть все контролювати і найчастіше керуються виключно своєю вигодою та інтересами.

 

Найбільше у житті їх лякає невідомість, причому - аж до появи панічних атак та депресії.

Земля є центром, який відповідає за зміну сезонів. Колір землі жовтий і вона асоціюється з травною системою, зокрема селезінкою та шлунком.

 Остання цифра 6 або 7: Стихія Вогонь

Люди Вогню завжди чекають на пригоди і ніколи не відмовляться досліджувати щось нове. Це дуже активні, енергійні особи із задатками прекрасних керівників. Вони люблять конкурувати та вигравати.

Ці люди привабливі і чарівні, вони не виносять самотності, воліють оточувати себе людьми та постійним рухом. Крім того, вони вкрай прив’язані до близьких і тому з усіх сил підтримують будь-які сімейні зв’язки, вони розумні дружелюбні, рішучі та ефектні. Також не позбавлені ораторського таланту.

Недоліки вогняних людей — їхня агресія і надмірне прагнення досягти мети будь-якою ціною, крім того вони надмірно емоційні і страждають від браку терпіння. Егоїстичні та надто амбітні.

Вогонь – це південь, він представляє літній сезон, колір вогненно-червоний і він пов’язаний із серцево-судинною системою та серцем. Таким людям рекомендується триматися подалі від надлишкового тепла і контролювати емоції.

 Остання цифра 4 чи 5: Стихія Дерево

Ці люди дуже щедрі і твердо дотримуються своїх принципів щодо етичної поведінки, люблять досліджувати світ та аналізувати інформацію. А ще вони вирізняються рідкісною силою переконання.

Люди Дерева аскетичні і часто креативні, що часто проявляється у всьому, до чого вони можуть прикласти свою руку. Вони роботящі, прагнуть бути постійно зайнятими, адже впевнені, що праця — це найкраще застосування своїх сил.

Впевненість у собі — це одна з найкращих рис людей цієї стихії. Вони вдячні за все, що мають. Не намагаються гнатися за надмірностями або стрибнути вище за власну голову. Вони вірні друзі і ніколи не поводяться егоїстично. Є ідеальними командними працівниками та дуже співчутливими до інших людей.

 

Однак вони грішать тим, що можуть брати на себе більше завдань, ніж їм під силу. Це часом вибиває їх із колії.

Сезон дерева – весна. Зв’язок із жовчним міхуром та печінкою.

 Остання цифра 2 чи 3: Стихія Води

Ці люди вважаються привабливими і чуйними, вони можуть співчувати, дуже легкі і добре вміють плисти за течією. Крім того, вони надзвичайно розумні та креативні.

Найчастіше освоюють кілька професій, мають навички спілкування і можуть бути дуже переконливими. Також слід зазначити їх визначні здібності у сфері дипломатії. Вони інтуїтивні та здатні вловити те, що вислизає від уваги інших людей.

Це хороші організатори і не менш добрі виконавці. Крім того, вони завжди намагаються знайти просте рішення. Відрізняються пластичністю і часто потурають як своїм, так і чужим бажанням.

Це сезон зима, колір чорний. Вода пов’язана із кістковою системою.

 Останні цифри 0 або 1: Стихія Повітря

Дуже незалежні та самостійні люди. Це зумовлено їхньою потужною силою характеру. Вони люблять себе, але при цьому дбають і поважають інших. Вони, як правило, досить стримані, але при зовнішньому тиску активно і непохитно обстоюють свою думку.

Представники цього елемента прагнуть впорядкованості і віддають перевагу балансу, рівновазі та чистоті у всіх сенсах слова. Вони надійні, але не намагаються бути частиною юрби. Коли люди цієї стихії знають, що вони хочуть, їх рішучості можна позаздрити, адже перешкоди і невдачі їх не зупиняють.

Проблеми вони вміють вирішувати з легкістю, вони не мають страху перед самотністю, але все одно хочуть від соціуму визнання їх досягнень і успіхів. Серед недоліків людей повітря можна відзначити свідомий чи підсвідомий потяг до розкоші та багатства.

Повітря – це запах, сезон осінь, колір білий і асоціюється з дихальною системою та легенями.

Джерело: Патріоти України

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень