ON-LINE

Особиста медсестра й окрема кімната. На Рівненщині готують до конкуренції з приватними медзакладами

четвер, 31 жовтня 2019
Зокрема в пологовому відділенні Володимирецької лікарні

З наступного року вторинна і третинна ланка медицини запрацює за принципом «гроші йдуть за пацієнтом», тому пацієнт зможе вільно обирати як заклад, так і лікаря.
 

Ми виходимо на вільний ринок і будемо конкурувати з іншими пологовими відділеннями, в тому числі й приватними. Чи готові ми до конкуренції? Готові.

Послуга всюди коштуватиме однаково, а от додатковий сервіс, як то окрема кімната, особиста медсестра чи інші послуги, оплачуватиметься окремо. І у нас є можливості надавати не лише базовий перелік послуг, – переконаний завідувач відділення Сергій Буравський.
 

У відділенні уже провели необхідні ремонтні роботи. Загальна вартість ремонту за повідомленням Володимирецької райдержадміністрації склала близько 240 тис. грн: 135 тисяч отримали із субвенції на розвиток так званої «зони спостереження РАЕС», 70 тисяч – власні кошти лікарні, понад 30 тисяч отримали з благодійних фондів.

Як розповів Сергій Буравський, у відділенні працюватиме й телемедицина, необхідне технічне обладнання уже встановлено.У відділенні можна розмістити 18-20 жінок. Тут є 4 пологових кімнати, пункти інтенсивної терапії для матерів та дітей, операційні та кімнати відпочинку.


До слова у Володимирецькому пологовому відділенні цього року провели близько 700 пологів, а річний рекорд – близько 1100.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного