Чи готове Рівне до початку опалювального сезону і коли пустять тепло

Поки у місті централізовано опалюють лише лікарні та пологовий будинок

Рівне готове до подачі тепла майже на відмінно - на 4,85 за 5-бальною шкалою. Так оцінили 26 вересня на засіданні обласного штабу з підготовки до опалювального сезону.

Начальник міського управління житлово-комунального господарства Ярослав Сахнюк на засіданні міськвиконкому назвав цей результат «непоганим» і додав:

Обійшла комісія всі без винятку наші комунальні підприємства, соціальну сферу, і ЖКП, і ОСББ, наше теплове господарство і визначила, що всі 37 котелень, і всі ІТП і ТП готові до зимового періоду.  

Але міський голова Володимир Хомко повідомив, що у найближчі дні синоптики прогнозують суттєве потепління - до +23 у вівторок, 15 жовтня. Тому поки централізовано тепло не подаватимуть. Опалювати почнуть лише тоді,

коли протягом трьох днів середньодобова температура буде нижчою за +8 градусів.

Інакше, пояснив міський голова, йому доведеться нести відповідальність, в тому числі і кримінальну, за порушення закону.

Він також нагадав, що торік опалення у місті ввімкнули 17 жовтня. А цього року до 17 жовтня ще буде дуже тепло. І додав:

Все готове - тільки натиснути кнопку.

 

У нас є тільки два будинки з ОСББ, які мають проблеми. Один переукладає теплотрасу свою ще. Думаю, що встигнуть підключитися. "Рівнетеплоенерго" допомагає.

 

А друге - це будинок колишнього промзв'язку на вулиці Князя Володимира. Торік він взяв собі ліміти на газ і не вибрав. І оштрафували на 18 тисяч грн. А в цьому році боїться взяти лишній газ. І це абсурд. Бо звідки голова ОСББ може знати, скільки котельня витратить газу. Візьмеш мало - замерзнеш, візьмеш багато - заплатиш штраф.  

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень