Олена Зеленська підкорила українців новим стильним образом: вона – неймовірна (ФОТО)

Костюм у тонку смужку, хустка та трендові сережки

Олена Зеленська відвідала медичний заклад у Білій церкві і приємно потішила своїм виглядом прихильників.

Дружина українського президента відвідала «Білоцерківську міську лікарню 2», де відбулася презентація спеціального навчального курсу «Базові засади застосування МКФ».

- Тут і по всій країні лікарі отримають найкращі інструменти, практики, знання, для того щоб повертати якість життя тим нашим співвітчизникам, у яких її хотів відібрати нападник. У цьому нововведенні вбачається не лише медична, але й важлива соціальна площина: МКФ – це крок до прозорості.

 

А ще площина психологічна: правильне визначення та реабілітація повертають людям не лише фізичні можливості, але й віру в самих себе та в життя, - зазначила Олена Зеленська.

На публіці Олена Зеленська з'явилась у стильному образі. Вона одягнула розкішний сірий костюм у тонку смужку, туфлі на підборах із гострим носком та чорний лонгслів.

У вбрання перша леді додала цікаву деталь — чорно-білу хустку, яку вставила в кишеню. Також образ доповнила трендовими сережками сріблястого кольору.

Джерело: biz.today

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень