Довідки про несудимість видають онлайн: нововведення у сервісних центрах МВС Рівненщини

Для оформлення довідки рівнянам більше не потрібно йти в сервісний центр

Про це розповіла речник регіонального сервісного центру МВС у Рівненській області Людмила Пшебільська. Вона каже, що якщо раніше для того, аби оформити таку довідку, потрібно було йти в сервісний центр МВС та стояти у чергах, то тепер все значно простіше:

Щоб замовити довідку онлайн, в першу чергу необхідно зайти на сайт головного сервісного центру МВС. Зареєструватись через цифровий електронний підпис. Заповнити відповідну форму, вказавши про цьому зручний сервісний центр МВС, де громадянин зможе забрати довідку.

Крім того, за словами Людмили Пшебільської, відтепер громадянин може сам контролювати статус довідки:

Замовник довідки може самостійно контролювати процес її виготовлення у онлайн-режимі на сайті сервісного центру.

Така довідка потрібна для оформлення на роботу, оформленні візи при виїзді за кордон, для участі у тендерах, здійснення усиновлень, оформлення інших документів та їх відновлення. Тож у Рівненській області для її виготовлення за рік звернулось понад 6 тисяч людей, 4 з яких – жителі Рівного.

Людмила Пшебільська каже, що проконсультуватися перед оформленням довідки онлайн може кожен:

Проконсультуватися щодо нової послуги можна за номером телефону 67 02 97. Також можна отримати консультацію та сайті Регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області.

 

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень