Довідки про несудимість видають онлайн: нововведення у сервісних центрах МВС Рівненщини

Для оформлення довідки рівнянам більше не потрібно йти в сервісний центр

Про це розповіла речник регіонального сервісного центру МВС у Рівненській області Людмила Пшебільська. Вона каже, що якщо раніше для того, аби оформити таку довідку, потрібно було йти в сервісний центр МВС та стояти у чергах, то тепер все значно простіше:

Щоб замовити довідку онлайн, в першу чергу необхідно зайти на сайт головного сервісного центру МВС. Зареєструватись через цифровий електронний підпис. Заповнити відповідну форму, вказавши про цьому зручний сервісний центр МВС, де громадянин зможе забрати довідку.

Крім того, за словами Людмили Пшебільської, відтепер громадянин може сам контролювати статус довідки:

Замовник довідки може самостійно контролювати процес її виготовлення у онлайн-режимі на сайті сервісного центру.

Така довідка потрібна для оформлення на роботу, оформленні візи при виїзді за кордон, для участі у тендерах, здійснення усиновлень, оформлення інших документів та їх відновлення. Тож у Рівненській області для її виготовлення за рік звернулось понад 6 тисяч людей, 4 з яких – жителі Рівного.

Людмила Пшебільська каже, що проконсультуватися перед оформленням довідки онлайн може кожен:

Проконсультуватися щодо нової послуги можна за номером телефону 67 02 97. Також можна отримати консультацію та сайті Регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області.

 

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень