Сервісні центри МВС працюватимуть без перерви

Принаймні, у Рівному та Сарнах

Колишні МРЕУ в Україні називають тепер "Сервісними центрами МВС".

У поліції кажуть, що гряде масштабне перетворення таких центрів на своїрідні ЦНАПи при УМВС, де людям надаватимуться усі відповідні послуги з оформлення автомобілів, чи дозволів на зброю, видачі довідок, посвідчень тощо. Мовляв:

Міністр Аваков вважає створення таких центрів одним із ключових завданнь реформи МВС.

Перший такий Центр почав роботу тиждень тому у Києві. Коли так само повноцінно запрацює Сервісний центр МВС у Рівному сьогодні не знає ніхто:

Нині тривають пошуки приміщення для такого - повноцінного Центру у Рівному

Тим часом,  діючий (на базі колишнього МРЕУ) Рівненський сервійсний центр МВС намагається запроваджувати певні нововведення. Як повідомляється,

відтепер обслуговування громадян у  територіальних сервісних центрах Рівного та Сарн здійснюватиметься безперервно протягом робочого дня.

Тобто, ці сервісні центри УМВС працюватимуть відтепер БЕЗ ПЕРРВ НА ОБІД

З вівторка до п'ятниці з 9.00 до 18.00, в суботу з 9.00 до 16.45.

Звертаємо увагу, що Недідя та Понеділок будуть - вихідними, зате Субота стане - робочим днем.

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень