5 тисяч рівнян чекають на дзвінок з міліції

На Рівненщині завершився прийом документів у поліцію

Понад 5 тисяч жителів Рівненщини виявили бажання працювати у новій поліції. Нагадаємо, напередодні у нашій області завершився прийом документів. Прикметно, що найбільше охочих виявилося саме серед рівнян, - близько 2 тисяч заяв надійшло від жителів області та понад 600 заяв з інших регіонів. Наступний етап відбору до нової поліції – складання претендентами тестових завдань, докладніше говорить речник МВС у Рівненській області Інна Березовська:

Тож про дату, час та місце проведення тестів потенційних поліцейських повідомлятимуть телефоном. Після тестувань на майбутніх поліцейських чекатиме медкомісія, перевірка рівня фізичної підготовки та психодіагностичні тести. Останній етап відбору — співбесіда. До слова, на вулиці Рівного нова поліція має вийти у лютому 2016 року.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень