Формування ОСББ у Рівному: де видають необхідні довідки?

Рівненський центр надання адміністративних послуг допомагає рівнянам у процесі формування ОСББ – об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Нагадаємо, до 1 липня цього року українцям, зокрема і мешканцям Рівного, необхідно обрати управлінську компанію, яка виконуватиме необхідні роботи в будинку, або ж створити ОСББ.

Для того, щоб ухвалити рішення про створення об’єднання (ОСББ), ініціативній групі необхідно отримати інформаційну довідку із визначенням загальної кількості площі квартир і власників. Таку інформацію, яка часто охоплює кількасот сторінок, безкоштовно видають у Рівненському ЦНАПі.

Також у ЦНАПі мешканці Рівного можуть отримати довідку про склад сім’ї, говорить директор Рівненського ЦНАПу Віталій Герман:

– ЖЕКи зараз цих довідок не видають. Ми вже почали видавати довідки про склад сім'ї. Це така цілина можна сказати. Маса негативу. Раніше в ЖЕКах видавали їх автоматично. Дуже часто не уточняли, хто проживає, хто зареєстрований. Тому зараз така проблематика, що ми формуємо реєстр територіальної громади Рівного. Ці повноваження нам передані. І таким чином налагоджуємо цей процес.

Зауважимо, що Рівненський центр надання адмінпослуг одим з перших в Україні почав видавати довідку про склад сім’ї громадянам.

Щоденно в центр звертається більше 700 людей, з них півтисячі осіб – з Рівного, а решта приїжджають з районів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень