

Від жовтня 2015 р. при галереї європейського живопису «Євро-Арт» відкрита Дитяча школа образотворчого мистецтва. У студії займається 4 групи дітей різновікової категорії – від 4 до 15 р. Загалом школа налічує близько 60 дітей. Керує студією мистецтвознавець, викладач образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Анна Вітрук. Вихованці школи вже більше півроку отримують основні навики з малювання (живопису, рисунку, композиції).
На папері діти вчаться виражати власні думки, фантазувати, експериментувати з кольором, створювати композиції на задану тематику, навчаються слухати, сприймати критику, виправляти помилки, творчо зростають та радіють власним досягненням.
В дитячій експозиції представлено 70 робіт на різноманітну тематику, написаних гуашшю на папері, а також роботи старшої групи, написані маслом на картоні та на полотні. На відкритті виставки на всіх учасників дійства очікує безліч сюрпризів та несподіванок.
Відкриття виставки відбудеться у неділю, 15 травня, о 16.00, вона триватиме до 22 травня 2016 р.
Радіо Трек: НОВИНИ
Відомий астролог впевнено назвав дві дати закінчення війни
Квітень принесе хороші новини трьом знакам Зодіаку: чекають сюрпризи від Всесвіту
Стосується всіх, хто має Приват24 і карточки: важлива зміна в доступі до власного рахунку
Світла смуга уже почалася: чотири знаки Зодіаку нарешті зустрінуть щастя
Просто зваріть торт на сніданок: близькі спершу здивуються, але потім попросять добавки
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415