МВС відкрило доступ до бази реєстру автовласників

Відтепер інформація про зареєстровані в Україні транспортні засоби та їх власників стала відкритою і загальнодоступною.

Про це МВС України офіційно оголосило ще 14 грудня. Зазначимо, що сервіс поки працює в тестовому режимі. Базову інформацію можна отримати безкоштовно.

Запитувачеві на електронну пошту буде надано базову інформацію: марку автомобіля, рік його випуску та дату реєстрації, а також об'єм двигуна.

З часом у Головному сервісному центрі МВС планують збільшити перелік інформаційних послуг, додавши інформацію про зміну кольору авто, кількість потраплянь у ДТП тощо.

Дізнатися про інформацію, що вас зацікавила можна за посиланням

Усе це стало можливим завдяки набуттю чинності закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення прозорості в сфері відносин власності з метою запобігання корупції», відповідно до якого інформація про зареєстровані транспортні засоби та їх власників є відкритою.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень