Несподіванки в особистому житті – Стрільцям, порядок – Рибам: гороскоп на 22 червня

А для Терезів це буде один з найкращих днів

ОВНИ

Невдалий день для початку нової справи та довгострокового планування. Обачність і здоровий глузд допоможуть вам обійти гострі кути, але даремно ризикувати не варто.

ТЕЛЬЦІ

Чекайте підвищеної уваги. Цей день сприятливий для інтимних зустрічей. Однак вам варто уникати випадкових зв'язків, оскільки це може призвести до негативних наслідків.

БЛИЗНЯТА

Зараз до всіх пропозицій краще поставитися з великою обережністю. Щедрість або надмірна довірливість можуть стати причиною помилки. Не виключено, що вас спробують обвести навколо пальця.

РАКИ

День несприятливий для фінансової діяльності. Потрібно знизити ділову активність, щоб уникнути матеріальних втрат. У першій половині дня можливі непорозуміння з керівництвом.

ЛЕВИ

Ви будете дратівливими. Намагайтеся не висловлювати прямо своє невдоволення, щоб уникнути затяжних конфліктів.

ДІВИ

Можливо, вам доведеться пережити труднощі у відносинах з близькими. Не будьте категоричними, визнайте, що були неправі та спробуйте налагодити стосунки.

ТЕРЕЗИ

Це буде один із найкращих днів. Ви з легкістю впораєтеся з усіма завданнями.

СКОРПІОНИ

Цього дня намагайтеся утриматися від усього, що може завдати шкоди організму. Відмовтеся від шкідливої їжі, важких напоїв і фізичних навантажень.

СТРІЛЬЦІ

Ви відчуєте прилив сил і натхнення. Вас чекає щось цікаве в особистому житті: перспективне знайомство або приємний сюрприз від коханої людини.

КОЗОРОГИ

День може бути важким. Несподівана новина або неприємна зустріч може стати причиною стресів. Не варто занадто довіряти людям.

ВОДОЛІЇ

Якась несподівана ситуація додасть вам гарного настрою. Взаємини з колегами та керівництвом значно покращаться – вони оцінять вашу принциповість.

РИБИ

Вам потрібно все впорядкувати. Розберіться з робочими справами, домом, думками і одразу відчуєте полегшення та прилив сил.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень