Радикальні зміни – Левам, здійснення заповітних мрій – Водоліям: гороскоп на 16 червня

А Стрільцям запропонують нову роботу

ОВНИ

Витрачайте сили розумно, щоб уникнути виснаження. Цього дня зорі рекомендують займатися фінансовими справами. Особливо, якщо збираєтеся вкладати гроші.

ТЕЛЬЦІ

Це саме той день, коли ви зможете об'єктивно оцінити свої можливості. Тому й плани потрібно привести у відповідність з реальністю. А ще – уникайте надмірного прояву емоцій.

БЛИЗНЯТА

Продуктивними будуть поїздки та переговори на високому рівні. Угоди, укладені цього дня, матимуть хороші перспективи. 

РАКИ

Ви відчуєте, що втратили гармонію зі світом. Потрібно ретельно проаналізувати причини дискомфорту, щоб виявити подразник.

ЛЕВИ

Зорі прогнозують радикальні зміни! Треба всього лише зробити висновки зі своїх помилок. Це день накопичення досвіду і мудрості.

ДІВИ

Не виключена поява впливових людей, які допоможуть у ваших починаннях. Тільки не просіть у них надто багато, бо втратите будь-яку підтримку.

ТЕРЕЗИ

Несприятливий період, коли можливі спокуси плоті, перед якими встояти буде вкрай важко. При можливості скоротіть спілкування, аби унеможливити негативний вплив чи провокацію.

СКОРПІОНИ

Усіляко уникайте з'ясування стосунків з близькими людьми і колегами. Вперто йдіть до мети, не відволікаючись на критику. Завзятість і виняткова працездатність принесуть свої плоди.

СТРІЛЬЦІ

З допомогою друзів ви отримаєте привабливу пропозицію по роботі, яка дасть вам можливість добре заробити. Однак, потрібно все дуже добре обдумати, бо домогтися успіху буде непросто.

КОЗОРОГИ

Зорі не рекомендують намагатися виділитися або наполягати на своїй правоті. Схильність до порядку, яка часто доходить до педантизму, може ускладнити відносини з протилежною статтю.

ВОДОЛІЇ

День перевірить, наскільки ваші ділові якості відповідають дійсності. Це день дії, коли здійснюються заповітні мрії, а плани набувають реальних обрисів. 

РИБИ

Починається період активної боротьби та протистояння. Бережіть себе, оскільки будь-які перевантаження можуть згубно позначитися на здоров’ї. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень