Нещирі люди – Овнам, підвищення лібідо – Стрільцям: гороскоп на 14 червня

А Близнятам треба бути більш тактовними

ОВНИ

Уникайте зайвого спілкування - люди будуть нещирими з вами. Можливі плітки. Не просіть і не слухайте порад.

ТЕЛЬЦІ

Ви будете налаштовані на одну хвилю з вашим партнером. Ваші біоритми будуть збігатися і ви отримаєте неабияку насолоду від часу, який проведете разом.

БЛИЗНЯТА

Намагайтеся бути більш тактовними. Особливо, з керівництвом. Будь-які непорозуміння можуть призвести до проблем у кар'єрі та зменшення доходів.

РАКИ

Вам доведеться присвятити чимало часу домашнім клопотам, а також проблемам рідних чи друзів. Намагайтеся тверезо оцінити ситуацію і правильне рішення з’явиться саме.

ЛЕВИ

Найкраще, що ви можете зробити цього дня, це провести час зі своїми найближчими та коханими людьми. Зорі радять влаштувати їм маленький сюрприз.

ДІВИ

Не варто бути надто впертими, особливо в особистих стосунках. Не посилюйте напругу, яка й без того є між вами. Залиште з'ясування відносин до кращих часів.

ТЕРЕЗИ

Приділіть увагу самодисципліні, щоб ваші справи просувалися без втрат і ускладнень. Труднощі, які можуть виникнути цього дня, повинні стати сигналом про більш серйозні проблеми, які вам доведеться вирішувати.

СКОРПІОНИ

Не сподівайтеся на випадок – розраховуйте лише на себе. Тільки ви здатні зорієнтуватися у тому, що відбувається, та успішно вирішити всі проблеми.

СТРІЛЬЦІ

Хороший день, щоб налагодити стабільні ділові відносини з керівництвом, партнерами або клієнтами. Ваш життєвий потенціал, сексуальність та особиста чарівність будуть цього дня на високому рівні.

КОЗОРОГИ

Погіршення здоров'я позначиться на вашій активності, тому не плануйте важливих і складних справ. Краще займатися тим, що ви добре знаєте.

ВОДОЛІЇ

Ви зумієте сповна насолодитися кожною хвилиною цього дня. Не варто поспішати, головне – перебувати в гармонії зі світом, щоб відчути, що таке справжні почуття і справжнє життя.

РИБИ

Вам здається, що ви зможете подолати усі перешкоди. Але все ж є деякі обставини, про які ви ще не знаєте, але які можуть зіграти доленосну роль. Тому будьте уважнішими до того, що відбувається навколо.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень