Неперевірені на туберкульоз: що виявила прокуратура Рівненщини у в'язницях і СІЗО

Серед порушень медичного законодавства

Нині на Рівненщині прокуратура разом із фахівцями охорони здоров’я перевіряє заклади позбавлення волі на якість медичного обслуговування. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненщини:

Перевірки показали, що стан медичного забезпечення в’язнів не відповідає вимогам законодавства, окремі медичні частини не забезпечені необхідним обладнанням, ще низка – потребує фахівців.

До прикладу, в «Городищенській виправній колонії (№ 96)» медична частина не укомплектована лікарями: терапевтом, психіатром, офтальмологом та фельдшером.

Також на момент перевірки виявлено 6 засуджених, що не пройшли торік обов’язковий профілактичний медичний огляд на туберкульоз, що є порушенням вимог Закону України «Про протидію захворювання на туберкульоз».

Завдяки втручанню прокуратури у лютому цього року пройшли флюорообстеження понад 4 сотні засуджених, які утримуються у «Катеринівській виправній колонії (№ 46)».

Перевірка виявила, що адміністрацією цієї колонії вкотре не забезпечується проведення для засуджених регулярних флюорографічних обстежень у зв’язку з відсутністю відповідної медтехніки.

Порушення виявилися в установах виконання покарань, в т.ч. у «Рівненському слідчому ізоляторі», також виявлялися порушення законів.

Йдеться про зберігання ліків з терміном придатності, що закінчився, а також незнезаражування виробів медичного призначення.

Засудженні не проходили перевірки перед роботою у харчоблоках. Автомобілі не забезпечували аптечками.

Всього ж за результатами проведених у квітні 2018 року перевірок органи прокуратури Рівненщини внесли керівникам установ виконання покарань та попереднього ув’язнення 6 вказівок про усунення порушень медичного забезпечення затриманих, ув’язнених та засуджених.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень