На Рівненщині затримали прикордонника-хабарника (ВІДЕО)

Вимагав гроші

На Рівненщині затримали прикорднонника-хабарника. Керівник відділу прикордонної служби «Березове», що на Рокитнівщині, вимагав у підприємця 10 тисяч гривень.

Натомість обіцяв не перешкоджати тому у веденні деревообробного бізнесу. Чоловік одразу звернувся до правоохоронців, які протягом квітня-травня «вели» хабарника, розповідає керівник Рівненської військової прокуратури Юрій Табака:

Хабар у розмірі 10 тисяч гривень призначався за неперешкоджання під час проведення господарської діяльності з переробки деревини в прикордонній смузі та неповідомленні про ці факти в правоохоронні органи. 6 травня 2018 року під час одержання другої частини неправомірної вигоди у розмірі 5 тисяч гривень зазначеного військовослужбовця затримали.

Затримали чиновника в Рокитному, де той призначив зустріч підприємцю. Відео затримання ви можете побачити на нашому сайті.

Чи були у затриманого спільники – нині встановлюється. Прикордоннику нині готуються оголосити про підозру та відсторонити від посади. 

 

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень