Третину гарантованих державою «доступних» ліків мешканці Рівного купують за власний кошт

Хоча мали б отримувати безплатно чи за незначну доплату за рецептами лікарів

Начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів вбачає у цьому недопрацювання лікарів первинної ланки надання меддопомоги:

Днями у мене з’явилася інформація з аптечної мережі, що близько 30% ліків, які є в програмі "Доступні ліки", люди купують за власні кошти. Тобто я вбачаю, що це - недопрацювання первинної ланки. І через це у нас, наприклад, була дуже серйозна розмова з головними лікарями медзакладів на цю тему.

За словами Віктора Іськіва, торік на урядову програму «Доступні ліки» Рівному надали з держбюджету 5 мільйонів 887 тисяч гривень. Цього було достатньо. Навіть був невеликий залишок. Цього року виділили ще більше – 9 мільйонів 288 тисяч. Тобто коштів вистачає. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень