У школах Рівного діти не мають чим дихати

Це результат економії тепла

Економія досягається завдяки встановленню пластикових вікон, які позбавляють приміщення протягів. Але саме через них зникає вентиляція у класах і зашкалює рівень вуглекислого газу. Про це на засіданні бюджетної комісії міськради заявив депутат Олександр Довжаниця:

Ми автоматично душимо наших дітей. Ми знаємо, що немає обміну повітря, примусової вентиляції. І вже у багатьох школах і класах ідуть скарги про те, що є вологість, задуха і в деяких класах діти непритомніють.

 

Ми наймали спеціально фахівців з аудиту, які вимірювали СО2 і на 20-й хвилині уроку уже перевищувало втричі рівень СО2, де стоять пластикові вікна.

За словами Олександра Довжаниці, щоб діти дихали чистим повітрям, потрібно школи обладнати сучасною вентиляцією з підігрівом повітря у холодну пору року. Бо провітрювання у класах кожні 20 або 45 хвилин ніхто не робить.

Втім, депутати його не підтримали. А заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська зауважила, що провітрювання – це питання до вчителів і контролю за ними.  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень