Як проходитиме жеребкування для першокласників у школах Рівного

І за якими категоріями набиратимуть першачків

І знову про першокласників. Цьогоріч стартує освітня реформа "Нова українська школа", відповідно до якої першокласників прийматимуть за трьома категоріями:

спочатку ті, хто проживають на території, яка закріплена за школою;

діти, чиї брати та сестри вже навчаються у цій школі; 

і діти працівників школи.

Інші охочі, які не належать до цих груп, будуть проходити процедуру жеребкування. Про те, як буде відбуватися таке ноу-хау для шкіл, розповіла заступник начальника міського управління освіти і науки Катерина Сичик:

Це наступна річ: беруть два барабани, в один кидають прізвища претендентів, які хочуть потрапити у школу, а в другий кидають прізвища тих, хто буде проводити жеребкування, тобто виймати листівки з барабану.

Катерина Сичик також додала, що за вказівкою Міністерства освіти і науки України люди, які проводитимуть жеребкування, повинні бути третьою стороною: ані працівники школи, ані – батьки.

Заяви на зарахування до першого класу на вільні місця навчальні заклади прийматимуть з 1 по 15 червня.

Юлія Вознюк Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень