«Еліті» Рівного підкаже лікарів для укладання декларацій головний медичний керівник міста

Зробить це за дорученням міського голови

Хоча на минулому засіданні міський голова Рівного Володимир Хомко закликав усіх членів міськвиконкому укласти декларації з лікарями, за місяць навіть половина з них цього не зробила. Тож очільник міста присоромив їх і попросив, щоб вони передали свої номери телефонів начальнику міського управління охорони здоров’я Віктору Іськіву, щоб він запропонував їм лікарів:

Незручно. Ми ж – зразок, ми – еліта. Ми повинні дати приклад всім іншим мешканцям Рівного. Тому давайте так: передасте телефони пану Іськіву. Він вам запропонує лікарів. І ви підпишіть декларації, щоб на наступний раз ми всі підняли руки. Домовились?

Віктор Іськів пообіцяв, що без проблем і з радістю виконає це доручення.

До речі, Володимир Хомко підписав декларацію з лікарем ще 19 квітня. Йому первинну медичну допомогу надаватиме Світлана Бойчук з Центру первинної медико–санітарної допомоги «Центральний». Цього лікаря йому порадив теж Віктор Іськів. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень