«Еліті» Рівного підкаже лікарів для укладання декларацій головний медичний керівник міста

Зробить це за дорученням міського голови

Хоча на минулому засіданні міський голова Рівного Володимир Хомко закликав усіх членів міськвиконкому укласти декларації з лікарями, за місяць навіть половина з них цього не зробила. Тож очільник міста присоромив їх і попросив, щоб вони передали свої номери телефонів начальнику міського управління охорони здоров’я Віктору Іськіву, щоб він запропонував їм лікарів:

Незручно. Ми ж – зразок, ми – еліта. Ми повинні дати приклад всім іншим мешканцям Рівного. Тому давайте так: передасте телефони пану Іськіву. Він вам запропонує лікарів. І ви підпишіть декларації, щоб на наступний раз ми всі підняли руки. Домовились?

Віктор Іськів пообіцяв, що без проблем і з радістю виконає це доручення.

До речі, Володимир Хомко підписав декларацію з лікарем ще 19 квітня. Йому первинну медичну допомогу надаватиме Світлана Бойчук з Центру первинної медико–санітарної допомоги «Центральний». Цього лікаря йому порадив теж Віктор Іськів. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень