Діабетики Рівного можуть залишитися без ліків

Бо на це не вистачає грошей

У Рівному зареєстровано загалом майже 10,5 тисяч хворих на цукровий діабет. З них на інсулінотерапії перебувають понад 2000 пацієнтів, в тому числі 59 дітей та підлітків. У 2018 році вперше виявлених з цим захворюванням у місті було 600.

Кошти на інсулін та інші препарати цим хворим надходять з держбюджету. Однак поки держава надала на це місту лише половину необхідної суми.

Детальніше розповідає начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів:

На 2018 рік розрахована потреба була 15 мільйонів 645 тисяч. На сьогодні державою виділено половину цієї суми, тобто 6 мільйонів 766 тисяч 899 гривень.

 

Зважаючи на те, що у нас був залишок коштів з минулого року, то ми сподіваємося, що на літо нам цих коштів вистачить. Уже на осінь у нас будуть проблеми.

Віктор Іськів поінформував, що про проблему знають у Міністерстві охорони здоров’я, але поки реакції звідти немає.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень