Не «накаркали», а знали! Три знаки Зодіаку, чиї слова постійно збуваються

Віщі сни – це далеко не всі їхні здібності

Астрологи стверджують, що здатність передбачати події пояснюється впливом небесних тіл на людину. При цьому, дар пророцтва може проявлятися як несподівано – наприклад, у якійсь кризовій ситуації, так і бути невіддільною частиною натури.

Втім, найчастіше чують у свій бік: «Знову ти накаркав!» лише три знаки Зодіаку.

1 місце — Діва

Народжених під знаком Дів іноді вважають дивними. Вони здатні тонко відчувати не лише близьких їм людей, але й зовсім незнайомих.

До них часто приходять віщі сни – Діви славляться даром передбачати події. Їм часто доводиться доводити свою правоту, в яку спершу ніхто не вірить, а згодом дивується, наскільки точно було все передбачено.

Дар Дів можна розкласти по поличках. Формула провидіння складається з найпотужнішої інтуїції, аналітичного розуму і спостережливості, а також здатності розгледіти найменші деталі. Картина майбутнього у них формується після суміщення всіх наявних даних.

Тому радимо прислухатися до порад цього знака і не ігнорувати їхні спроби застерегти вас від неприємностей. Зірки вважають, що з Дів вийшли б вражаючі провидці!

2 місце — Скорпіон

Таким же даром володіють і Скорпіони. Однак їх відмінна здатність — не тільки передбачити майбутнє, а й змінювати хід його подій. Цей знак Зодіаку нерідко користується унікальним даром, але переважно в егоїстичних цілях, направляючи його для удосконалення власного життя.

Вони здатні розгледіти знаки долі і правильно їх витлумачити. Дуже часто жарт, сказаний Скорпіоном, тут же збувається.

 

Слід зауважити, що не завжди їх висловлювання доброзичливі і нешкідливі, особливо якщо їх вороги спробують вплинути на них чи їхніх близьких або ж лізуть в особисте життя Скорпіона.

Секрет передбачення полягає в тому, що представники цього знака детально вивчають те, що їх зацікавило, запам'ятовують потрібні факти і відпрацьовують свої уміння.

Крім того, Скорпіони вміють читати людей, як відкриту книгу. Якщо вони всерйоз вирішать зайнятися розвитком власних здібностей, то з них вийдуть сильні ясновидці.

3 місце — Риби

Часто здається, що Риби витають у хмарах: таке враження складається через їх фантастичні історії, які здаються надуманими. Та насправді більшість із них виявляються бувальщиною.

Неймовірна інтуїція дозволяє цьому знаку Зодіаку йти з місця, де може трапитися біда, а також відводити інших людей від можливої небезпеки.

Вони часто бачать віщі сни. І якщо Риби ще й навчаться трактувати знаки згори, то ціни їм не буде. Щоправда, доведеться докласти неабияких зусиль: неконфліктних Рибок важко вигнати з дивана, вони так не люблять гострі кути і негативних людей, що просто уникають їх.

Свої здібності водний знак часто використовує у побуті: не всім же ставати пророками. Однак деякі Риби, які володіють справді добре розвиненим даром провидіння, стають неймовірними екстрасенсами.

Джерело: Ukr.Media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень