Названо три пари знаків Зодіаку, які приречені на скандали

Їм ніколи не бути разом

Астрологи назвали три пари знаків Зодіаку, союзи яких приречені.

Для того, аби вберегти себе від невдалих стосунків, варто лише запитати в обранця дату його народження, а потім переглянути «чорний список»

Тельці та Стрільці

21 квітня — 21 травня / 23 листопада  — 22 грудня

У кожного з представників цього знака Зодіаку дуже складні характери. Тельці славляться своєю впертістю, а Стрільці сильно дорожать свободою й постійно хочуть змін. Вони можуть довго мучити один одного, з’ясовуючи, що ж гірше — відсутність гнучкості чи спонтанність. Однак рано чи пізно таким стосункам прийде кінець.

Леви та Скорпіони

23 липня — 23 серпня / 23 жовтня — 22 листопада

Лев — сильна особистість. Він обожнює контролювати всіх і все, але якщо хтось посміє вказати йому на помилки, то буде скандал. Скорпіон — досить тиха людина. Однак навіть він не буде миритися з відвертим приниженням. У такій парі ніхто не зрадить своїм принципам.

Раки й Терези

22 червня — 22 липня / 23 вересня — 23 жовтня

Раки – потайливі й тихі особистості, а Терези — добродушні й товариські. Вони закохуються один в одного з першого погляду. Але тільки пара з’їжджається, то їм стає нудно. Терези при першій же нагоді втікають у гості до друзів, а Раки страждають від ревнощів та бояться про це сказати.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень