Названо три пари знаків Зодіаку, які приречені на скандали

Їм ніколи не бути разом

Астрологи назвали три пари знаків Зодіаку, союзи яких приречені.

Для того, аби вберегти себе від невдалих стосунків, варто лише запитати в обранця дату його народження, а потім переглянути «чорний список»

Тельці та Стрільці

21 квітня — 21 травня / 23 листопада  — 22 грудня

У кожного з представників цього знака Зодіаку дуже складні характери. Тельці славляться своєю впертістю, а Стрільці сильно дорожать свободою й постійно хочуть змін. Вони можуть довго мучити один одного, з’ясовуючи, що ж гірше — відсутність гнучкості чи спонтанність. Однак рано чи пізно таким стосункам прийде кінець.

Леви та Скорпіони

23 липня — 23 серпня / 23 жовтня — 22 листопада

Лев — сильна особистість. Він обожнює контролювати всіх і все, але якщо хтось посміє вказати йому на помилки, то буде скандал. Скорпіон — досить тиха людина. Однак навіть він не буде миритися з відвертим приниженням. У такій парі ніхто не зрадить своїм принципам.

Раки й Терези

22 червня — 22 липня / 23 вересня — 23 жовтня

Раки – потайливі й тихі особистості, а Терези — добродушні й товариські. Вони закохуються один в одного з першого погляду. Але тільки пара з’їжджається, то їм стає нудно. Терези при першій же нагоді втікають у гості до друзів, а Раки страждають від ревнощів та бояться про це сказати.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень