Науковці свторили карту мозку Стінга

Британський співак Стінг зробив власний внесок у науку. Артист, у якості піддослідного, взяв участь у дослідженні, темою якого була специфіка мозкової діяльності музикантів.

Про це розповів канадський психолог Деніел Левітін, котрий, разом зі своїми колегами, намалював “мапу” Стінгового мозку, пише  “Rolling Stone”.

Сучасні технології дійсно дозволили нам створити мапи того, як мозок Стінга організовує музику, – розказав Левітін.

Як зазначається, після ознайомлення з книгою Левітіна, Стінг сам запропонував психологу взяти участь у дослідженні. Під час експериментів артистові давали послухати різні музичні композиції та слідкували за активністю його мозку. Дослідники виявили, що Стінг помічає в музиці такі деталі, котрих не чує пересічний слухач. 

Левітін і його команда тепер сподіваються використовувати ту саму технологію, щоб дізнатися, як спортсмени керують своїми думками під час рухливої активності і, а письменники – під час написання творів.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень