Надходження до бюджетів на Рівненщині перевищили показники минулого року

Приріст склав понад 220 мільйонів гривень, - каже голова ОДА Віталій Коваль

Рівненщина - друга в Україні за темпами росту доходів з місцевих бюджетів у першому кварталі. У січні-березні 2021 року область забезпечила надходження на 16 відсотків більше, ніж на цю дату торік. Приріст склав понад 220 млн грн.

Очільник Рівненської ОДА Віталій Коваль

Ми перші зі сплати ПДФО – плюс 163 мільйонів гривень, треті зі сплати за землю – плюс 12,8 млн та шості - з єдиного податку (+23 млн) та податку на нерухоме майно (+4,9). Загалом, до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло понад 1,6 млрд грн власних доходів.

 

Попри пандемію, продовжуємо тримати високу планку. Торік Рівненщина теж була в лідерах з виконання місцевих бюджетів, - зазначив голова ОДА Віталій Коваль.

На його переконання, таких результатів вдалося досягти завдяки комфортним умовам для представників бізнесу у регіоні, детінізації бізнесу, інвентаризації земель, наданню сучасних сервісних послуг.  

Радіо ТРЕК у ТelegramViber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень