Покращити безпекове середовище Рівненщини можна за 8 млн грн

Голова ОДА Віталій Коваль переконаний, камер спостереження в області недостатньо

Незабаром на Рівненщині може запрацювати система «Безпечна Рівненщина». Нині в області уже функціонує майже шість сотень камер відеоспостереження, проте їх замало, аби ефективно реагувати на злочини, зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Основна ідея програми - не лише встановити додаткові камери спостереження, а й запустити новий сервер і програмне забезпечення. Тоді дані зі всіх камер області зберігатимуться на єдиній платформі. Це в рази спростить роботу правоохоронцям. А в області покращиться безпекове середовище, - каже очільник краю.

Вартість програми «Безпечна Рівненщина» - 8 млн грн. На її реалізацію, за словами Віталія Коваля, кошти передбачать в обласному, державному та бюджетах тергромад.

Проєкт «Безпечна Рівненщина» передбачає створення безпечного простору об’єктів соціальної сфери та закладів культури: це школи, садочки, лікарні, музеї тощо. Також планується встановити комплексне відеоспостереження в населених пунктах області та контроль за автомобільними дорогами.

Радіо ТРЕК у TelegramViber: 063-734-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень