І медикам, і пацієнтам сподобається: у Рівненській обласній лікарні завершується масштабне будівництво (ФОТО)

Приймальне відділення Рівненської обласної лікарні готове до встановлення медобладнання

Просторе, сучасне та комфортне для пацієнтів. Таким буде оновлене приймальне відділення Рівненської обласної клінічної лікарні. Про це повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на Рівненську ОДА. 

Наразі будівельна готовність медичного закладу складає 100%, а з наступного тижня розпочнеться процес монтування необхідного обладнання.

Голова Рівненської облдержадміністарції Віталій Коваль

 - Приймальне відділення модернізують в рамках президентської програми «Велике будівництво». Вже виконаний великий обсяг робіт.

 

Площа приймального відділення становитиме майже тисячу квадратів, на реконструкцію спрямовано понад 34 мільйони гривень.

 

Більшу частину коштів спрямували із державної субвенції, решту - з обласного бюджету, - розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

За словами заступника директора департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА Василя Мельника, будівельники вже підготували приміщення до встановлення медичного обладнання.

 - З наступного тижня чекаємо постачання першої техніки. Прагнемо якнайшвидше зробити об’єкт «під ключ».

 

В нас відповідальне завдання – модернізувати місце, де рятуватимуть життя. Має бути зручно лікарям та пацієнтам, - ділиться Василь Мельник.

[media=221171] [media=221172]

Реконструкція відбувається відповідно до типового брендбуку МОЗу, де продумано усе до деталей - розподіл пацієнтів, наявність медичних блоків та заїзди для швидкої. 

Зокрема, тут будуть оглядові та консультативні, процедурно-перев’язувальні кімнати, приміщення з ліжками тимчасового перебування пацієнтів та лабораторія термінових аналізів.

Акцент – на новому обладнанні.

[media=221173] [media=221169]

Так, у кабінетах встановлять спіральний комп’ютерний томограф, МРТ-апарат, цифровий рентген-апарат, ендоскопічну стійку та УЗД-монітор.

 - Незабаром у сучасному оновленому медичному закладі прийматимуть перших пацієнтів, надаватимуть якісну невідкладну медичну допомогу.

 

Також за потреби пацієнт матиме можливість пройти діагностику на КТ чи МРТ, зробити рентген, УЗД чи ендоскопію.

 

Наразі ми плануємо розширити штат лікарів, - зазначає головний лікар Рівненської обласної клінічної лікарні Віктор Ткач.

Також у приймальному відділенні будуть усі необхідні блоки та кабінети, зокрема: відділення екстреної медичної допомоги, приймально-сортувальна та загальномедична зони, реанімація та діагностичний блок.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень