Бюджет Рівненської області знову перевиконано. Будуть додаткові кошти

Голова РОДА Віталій Коваль сподівається за залучення додаткових коштів з держбюджету

Рівненщина продовжує демонструвати позитивні фінансові показники - другий місяць 2021 року обласний бюджет перевиконано.

Віталій Коваль

Доходи за два місяці зросли до 107,5%, або майже на 11 млн гривень. А це на 18 млн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Ми зможемо залучити додаткові кошти на реалізацію соціальних програм та будівництво запланованих об’єктів, - повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

За словами директорки департаменту фінансів Рівненської ОДА Лідії Біляк, зростання забезпечено за рахунок збільшення надходжень від податку на доходи фізичних осіб (+17,6 млн грн) та податку на прибуток підприємств (+1,9 млн грн).

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень