«Це злочин – не скористатися допомогою»: тергромади Рівненщини можуть виправити проблеми з інтернетом

За державні кошти

40 із 64 територіальних громад на Рівненщині мають проблеми зі швидкісним інтернетом.

Однак нині є  шанс отримати кошти на проведення оптоволокна. 100% фінансування на це надає держава, повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на пресслужбу Рівненської ОДА.

40 територіальних громад  мають проблеми зі швидкісним інтернетом, а це відповідно проблеми із дистанційним навчанням, із наданням якісних адміністративних послуг людям.

 

Тож ці території мають реальний шанс отримати кошти на інтернет, не залучаючи жодної копійки з місцевого бюджету. Водночас попередні заявки до Міністерства цифрової трансформації подали лише половина цих громад, – розповіла заступниця голови ОДА з питань цифрової трансформації Іванна Смачило.

Нині Міністерство цифрової трансформації збирає попередні клопотання від громад, щоб їх опрацювати та надати консультаційну допомогу у випадку невідповідності. Це дасть більші шанси конкретній громаді отримати кошти.

Це злочин – не скористатися допомогою з центрального бюджету і не зробити громаду кращою. Майте відповідальність перед своїми мешканцями – зробіть цю справу і залучіть в громаду кошти, – зауважив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень