«Це злочин – не скористатися допомогою»: тергромади Рівненщини можуть виправити проблеми з інтернетом

За державні кошти

40 із 64 територіальних громад на Рівненщині мають проблеми зі швидкісним інтернетом.

Однак нині є  шанс отримати кошти на проведення оптоволокна. 100% фінансування на це надає держава, повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на пресслужбу Рівненської ОДА.

40 територіальних громад  мають проблеми зі швидкісним інтернетом, а це відповідно проблеми із дистанційним навчанням, із наданням якісних адміністративних послуг людям.

 

Тож ці території мають реальний шанс отримати кошти на інтернет, не залучаючи жодної копійки з місцевого бюджету. Водночас попередні заявки до Міністерства цифрової трансформації подали лише половина цих громад, – розповіла заступниця голови ОДА з питань цифрової трансформації Іванна Смачило.

Нині Міністерство цифрової трансформації збирає попередні клопотання від громад, щоб їх опрацювати та надати консультаційну допомогу у випадку невідповідності. Це дасть більші шанси конкретній громаді отримати кошти.

Це злочин – не скористатися допомогою з центрального бюджету і не зробити громаду кращою. Майте відповідальність перед своїми мешканцями – зробіть цю справу і залучіть в громаду кошти, – зауважив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень