На скільки часу медикам Рівненщини вистачить запасів засобів індивідуального захисту  

Та що в області робитимуть після закінчення запасів

Антисептиків та засобів індивідуального захисту медикам Рівненщини, які працюють з хворими на COVID-19, вистачить на 3 місяці безперервної роботи.

Про це повідомив начальник обласного управління охорони здоров'я Олег Вівсянник.

Він розповів, що управління  контролює рівень забезпечення медиків усім необхідним та у разі закінчення запасів в області проведуть закупівлю нових засобів індивідуального захисту та антисептичних розчинів. 

Ми постійно контролюємо рівень забезпечення медиків засобами індивідуального захисту, а також антисептичними розчинами в усіх лікувально-профілактичних закладах Рівненської області.

 

В разі виникнення низького рівня забезпечення,  ми проведемо закупівлю усіх необхідних засобів із коштів, які виділила Рівненська ОДА на боротьбу з COVID-19.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень