Борці з Рівненщини у столиці здобули 4 нагороди

Є ким пишатися

Золото, срібло і 2 бронзи здобула команда Рівненських борців на чемпіонаті у Києві.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Команда рівнян стала третьою в загальному заліку. Також в арсеналі наших спортсменів є 4 п’ятих місць,  – повідомив Віталій Коваль.

До слова, у столиці завершився чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів. Це були відбіркові змагання до чемпіонату Світу та Європи.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень