На закритті 39 шкіл і садочків та 2 медзакладів наполягають пожежники

Оновлені дані перевірок на Рівненщині

Із 1 330 об’єктів Рівненщини, які рятувальники мають обстежити до 1 червня, станом на 25 квітня позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки провели у 213 закладах.

Це 163 дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади; 7 закладів охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням; 43 торгівельних підприємства та закладів для дозвілля.

За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання приписів, до адміністративної відповідальності притягнули 223 керівників закладів та відповідальних посадових осіб. До судів направили 48 адміністративних позовів.

Найбільше порушень – у закладах освіти.

Під час перевірок виявлено 2 364 порушення, з яких 358 не усунули протягом попередніх років. Серед найпоширеніших порушень - відсутні або несправні автоматичні системи протипожежного захисту. Таких закладів 77.

 

У 26 закладах відсутнє або несправне зовнішнє протипожежне водопостачання, а у 7 закладах – внутрішнє протипожежне водопостачання; 11 будівель потребує заміни або ремонту систем електропостачання.

До адмінвідповідальності притягнули 169 керівників закладів і відповідальних посадових осіб.

А до судів направили адміністративний позов щодо застосування заходів реагування у вигляді зупинення роботи 39 об’єктів.

Під час перевірок розважальних центрів рятувальники виявили 624 порушення, з них 95 не усунули протягом попередніх років. Здебільшого, у закладах відсутні або несправні автоматичні системи протипожежного захисту.

За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання приписів до адміністративної відповідальності притягнули 45 керівників об’єктів і відповідальних посадових осіб, а також до судів направили адмінпозови щодо застосування заходів реагування у вигляді зупинення роботи 8 об’єктів.

За результатами перевірок закладів охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням, пожежники виявили 102 порушення, з яких 16 не усунули протягом попередніх років.

До адміністративної відповідальності притягнули 9 керівників закладів і відповідальних посадових осіб.

До суду направили позов щодо застосування заходів реагування у вигляді зупинення роботи 2 об’єктів.

Акти перевірок можете переглянути на сайті ДСНС.

Нагадаємо, пожежники наполягають на закритті 12 шкіл і дитсадків Рівного. 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень