На Володимиреччині чоловіка придавило власним автомобілем

Трагедія трапилася минулої суботу у селі Полиці

На Володимиреччині трапилася трагедія, чоловіка у гаражі придавило власним автомобілем. Правоохоронців про інцидент повідомив лікар Володимирецької райлікарні, розповідає прес-офіцер Нацполіції Рівненщини Ольга Олійник:

23 жовтня у гаражі власного господарства по вулиці Шкільній під власним автомобілем був виявлений мертвим житель села Полиці. За попередньою інформацією чоловік займався ремонтними роботами, та вначлідок несправності домкрату його придавило автомобілем. 

У поліції відкрили кримінальне провадження. Нині триває вивчення усіх обставин трагедії. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень