Поліцейських Рівного перетворять на двірників. На один день

Вони завтра вийдуть на толоку

Прибиратимуть береги річки Устя. Початок толоки об 11.00 годині. Речник патрульної поліції Рівного Оксана Юрченко у соцмережі Фейсбук закликала мешканців Рівного приєднатись до толоки. Збір - біля стадіону "Олімп", вул. Набережна, 9. З собою потрібно мати сміттєві мішки та рукавички.

Що саме прибиратимуть поліцейські - демонструють фото Оксани Юрченко:

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень