Розважатися - з рушницею: на Рівненщині зупинили озброєних чоловіків

Автомобіль «Sitroen Jumpy» привернув увагу поліцейських, бо у ньому не працювала фара

Вони зупинили його у Сарнах учора близько 22 години. І помітили, що водій, який виявився 27-річним мешканцем села Великі Цепцевичі Володимирецького району, сильно нервується, тримає руки під сидінням. 

Поліцейські вирішили оглянути авто і побачили, що у товариша водія, який виявився теж мешканцем Великих Цепцевич, у руках - заряджена рушниця. 

Водій пояснив, що їхали вони у розважальний заклад, а рушниця - це власність їхнього спільного товариша, позичена ними для полювання.

На власника рушниці склали адміністративний протокол за порушення порядку зберігання, передачі іншим особам вогнепальної зброї за статтею 190 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Тож йому загрожує штраф. 

Про це повідомили з відділу комунікації Головного управління поліції Рівненщини.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень