Близнюки у Дубно отруїлися ліками

Як повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області, напередодні ввечері до поліції повідомили про госпіталізацію до Дубенської ЦРЛ дворічного хлопчика із ознаками медикаментозного отруєння. Поліція з’ясувала, що дитина разом із братом-близнюком випила значно більшу норми кількість протитуберкульозного профілактичного засобу.


Сім’я, у якій окрім близнят є ще трьохмісячне немовля, проживає в одному із гуртожитків Дубна. На даний час дітьми опікується лише мама, а батько перебуває на лікуванні адже хворіє туберкульозом.


Аби інші члени родини не підхопили паличку Коха, медики призначили їм певні профілактичні засоби. Зокрема, як пояснює багатодітна мати, вона систематично давала хлопчикам відповідну рідину. Ця речовина стояла на полиці у їх житловій кімнаті.


Жінка після годування немовляти помітила, що одному із близнюків стало зле, і у нього почалася блювота. На підлозі біля полиці із ліками були мокрі сліди та лежала відкрита порожня пляшечка від протитуберкульозного засобу. Мама здогадалась, що діти могли його випити, тому негайно відвезла до лікарні сина, якому було недобре. Та через деякий час бабуся близнюків привезла до медзакладу і іншого хлопчика. В нього проявились ознаки алергічної реакції.
Обох діток госпіталізували. На даний час вони перебувають на лікуванні.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень