На що рівняни просять гроші з міського бюджету

У вівторок відбулося перше засідання координаційного комітету «Громадського бюджету».

[media=72430]

Зокрема, на ньому розглядали 45 поданих рівнянами проектів. Адже саме комітет прийматиме рішення про те, чи пройде той чи інший проект безпосередньо на голосування. Розпочнеться  воно  5 листопада в шести локаціях Рівного: чотирьох ЖКП, ЦНАПі та міській раді.

Голосуватимуть самі рівняни, таким чином оберуться проекти, що будуть реалізовуватися.

Подані проекти вже вивчили відповідні профільні управління і підготували свої рекомендації комітету, приймати чи не приймати той чи інший проект.

[media=72429]

Як розповідає громадський активіст, член координаційного комітету Андрій Токарський, проекти є різноманітні, але більшість з них спрямовані на просторовий розвиток міста.

Це облаштування рекреаційних зон та створення просторів громадських. Це і реалізація певних фестивалів, заходів, для того, щоб підвищити культуру та освіту, а також для здорового способу життя спортивні майданчики, освітні простори

Для прикладу, серед проектів були пропозиції упорядкувати Пагорб Слави та побудувати там фонтан, а також створити мобільний завод для переробки шин.

Нагадаємо, на реалізацію проектів, поданих рівнянами міська влада готова виділити понад мільйон гривень.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень