

Кращі проекти отримають кошти на умовах співфінансування
У Рівненській області розпочався конкурс ідей, розроблених молодіжними та дитячими організаціями.
На конкурс можна подавати проекти, які спрямовані на підтримку національно-патріотичного виховання, створення умов для творчого і духовного розвитку дітей та молоді, профілактику злочинності, утвердження здорового і безпечного способу життя та вирішення питань зайнятості. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.
Кращі проекти отримають кошти на умовах співфінансування.
Тож, аби їх отримати, громадська організація повинна зробити внесок у реалізацію проекту в розмірі не менше 25 відсотків від загального кошторису. Загальна ж сума кошторису проекту не повинна перевищувати 20 тисяч гривень.
Загалом, на реалізацію ідей молодіжних та дитячих організацій спрямують 70 тисяч гривень.
Для участі у конкурсі громадські організації повинні зібрати документацію. Її потрібно подати в управління у справах молоді та спорту ОДА (м. Рівне, майдан Просвіти, 1, каб. 231) або ж надіслати на e-mail: sv_molod@ukr.net (з позначкою «обласний конкурс проектів»).
Телефон для довідок: тел. 695-384, 26-16-94.
Кінцевий термін подачі документів – 16 березня 2016 року.
Радіо Трек: НОВИНИ
Які банани в магазині треба обходити стороною: це знає не кожен
Їх це не обходить: освітянка пояснила, чому відмінники з України мають гірші оцінки за кордоном
Просто киньте це при посадці в лунку: зберете по три відра картоплі з куща
Мороз та сніг? Синоптик назвала регіони, куди повернеться холод
Пенсіонерам роздають новий вид посвідчень: як отримати і що робити зі старим
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415