Музиканти з Луцька виграли міжнародний конкурс ді-джеїв

Тарас Єфименко та Олександр Оніщенко з Луцька зі своїм проектом «Electrovantuz» виграли міжнародний конкурс ді-джеїв, ініційований Formula Е. В інтерв’ю Cultprostir Тарас Єфименко розповів:

«Будь-які події потрібно сприймати як радість. Це - найбільший талант. А те, що ми їдемо до Англії перший раз і відразу як музиканти - це вже везіння. В Україні про нас ніхто не знає. Нехай хоч ці англійці послухають. Значить, не дарма писали музику».

Чемпіонат Formula Е об'єднав зусилля з однією з провідних електронних музичних онлайн-шкіл Point Blank, щоб дати шанс молодим продюсерам проштовхнути свою музику на Formula E Global TV. Тепер «Electrovantuz» отримають приз £ 500 і квитки на Formula E, а також зустрінуться з офіційний ді-джеєм Formulа E і зіграють свій трек на вечірці E-village в Англії.

А ось і трек, з яким «Electrovantuz» перемогли:

Теги: djконкурс
Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень