Кращий гуртожиток Рівненщини назвуть уже завтра

Урочисте підбиття підсумків заплановане на обідню пору

Конкурс на Рівненщині відбувається уже не вперше, його влаштовують, починаючи від 2011 року. Організатори – управління освіти і науки Рівненської ОДА та навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в області.

Традиційно огляд відубвається впродовж тижня-двох. "Ревізори" звертають увагу на житлово-побутові умови, в яких проживають учні - стан їхніх кімнат, кімнат для занять, бібліотек, пралень, душових, стан освітлення, наявність гарячої води, дотримання температурного режиму, забезпечення учнів пільгових категорій проживання у гуртожитку.  

Хто саме стане переможцем, члени конкурсної комісії оголосять завтра о 14:30 у Будинку Вчених.

Тим часом, на сайті Острозької Академії уже з'явилося повідомлення, що гуртожиток № 6 Національного університету «Острозька академія» здобув перемогу у ІІ етапі обласного огляду-конкурсу на кращий студентський гуртожиток. Чи цей результат остаточний - будемо знати завтра. 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень