Рівненських учнів закликають здавати батарейки на переробку

Оголошено конкурс «Здай батарейку – подбай про майбутнє»

Конкурс триватиме до 1 грудня 2015 року й орієнтований на учнів молодшого, середнього і старшого шкільного віку, повідомляють у прес-службі Рівненської міської ради.

Долучитися до конкурсу можуть як окремі учні з того чи іншого класу, так і гуртом весь клас. Для цього потрібно впродовж трьох місяців збирати батарейки для подальшої здачі їх на переробку.

У результаті конкурсу буде визначено по 3 переможці серед учнів кожної рівненської школи, які зберуть найбільше батарейок, а також по 1 класу-переможцю у кожній ЗОШ, учні якого спільно зберуть найбільше батарейок для переробки. Вони й отримають подарунки.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень