Про учасників АТО писатимуть оповідання

У Рівному оголошено конкурс серед школярів на краще оповідання про героїчні вчинки учасників АТО "Героям слава"

Міське об'єднання товариства "Просвіта" ім. Т.Г.Шевченка спільно з управлінням освіти Рівненського міськвиконкому за сприяння видавництва "Мамине сонечко" (головний редактор – Вадим Дорошенко) до Дня української писемності та мови (9 листопада) проводить серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів серед різних вікових категорій (дітей 3 – 4 класів, учнів 5 – 7 класів, школярів 8 – 11 класів) загальноміський конкурс оповідань про героїчні вчинки учасників АТО "Героям слава".

Конкурс триватиме до 16 листопада 2015 року. Відібрані оповідання лідерами учнівського самоврядування з кожного навчального закладу будуть відправлені до видавництва "Мамине сонечко" та стануть основою для випуску нових книг про героїчні вчинки наших сучасників. Запрошуємо рівнян взяти участь у створенні нових книг.

Про це повідомила Голова міського об'єднання товариства "Просвіта" ім. Т.Г.Шевченка, заступник начальника управління освіти Катерина Сичик.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень