![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Його проводить Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції
Постраждалі учасники АТО отримуватимуть реабілітаційну допомогу, в тому числі й психологічну. На це з держбюджету виділено майже 50 мільйонів гривень.
Гроші можуть отримати рівненські лікувальні та санаторно-оздоровчі заклади. А для цього вони повинні подати свої пропозиції та пройти тендерні процедури, які проводить Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.
До участі в тендері запрошуються підприємства, установи, організації та заклади будь-якої форми власності, що здійснюють заходи з соціально-психологічної реабілітації.
Також участь у конкурсі можуть брати волонтерські, громадські організації, обласні та районні центри соціальних служб для сім’ї та молоді, госпіталі ветеранів війни, санаторно-курортні та реабілітаційні установи.
Інформація щодо проведення конкурсних торгів на закупівлю послуг з психологічної реабілітації, вимоги до тендерної документації розміщено на офіційному веб-сайті Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.
Додаткову інформацію щодо участі в торгах можна отримати в Відділі соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації за телефоном (044)281-0831 або зробивши запит на електронну адресу vpr2014@ukr.net.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК