На Рівненщину їде міністр освіти

Адже у Рівному проведуть Всеукраїнську нараду освітянських керівників

Міністр освіти Лілія Гриневич (на фото) приїде на Рівненщину у четвер. Розповідає прес-секретар Рівненського облуправління освіти і науки Олеся Стеліга: 

Вона побуває у рівненських навчальних закладах і в острозьких. Мета – всеукраїнська нарада. Приїжджають начальники управлінь і департаментів освіти з усієї України. Покажемо університет водного господарства, Острозьку академію, технічні ліцеї. 

 

Під час наради планують обговорити питання про нову українську школу, впровадження змін у початковій школі, моніторингові дослідження якості початкової освіти, фінансування професійно-технічних закладів, прийом до них за регіональним замовленням тощо.   

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень